Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday


* Prior registration is required by email info@surya.lt or by phone +370 614 01433 (Inga)
** Registration a day in advance until 8 PM. Classes are not held on Moondays and if less than 3 practitioners have registered.

Tai 1 valandos jogos užsiėmimai, skirti niekada nepraktikavusiems Aštanga jogos. Šie užsiėmimai mažoje grupėje suteiks Jums žinių apie Aštanga jogos praktikos pagrindus. Jų metu susipažinsite su Aštanga Vinyasa jogos technikomis, išmoksite “Saulės pasveikinimų” serijas bei stovimų ir sėdimų asanų atlikimą. Palankę šiuos užsiėmimus lengvai įsijungsite į kitas grupes. Įvadas vyksta tuomet, kai paskelbiama. Būtina registracija: info@surya.lt.

Trumpa Aštanga jogos praktika skirta tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, kai praktikai galite skirti tik valandą arba kai norisi lengvesnės Aštanga jogos praktikos. Užsiėmimo trukmė 60 min.

Aštanga jogos pirmoji seka iki Navasanos (pusė sekos). Užsiėmimas skirtas pažengusiems ir stipriems pradedantiesiems. Trukmė 1val. 15min.

Tai individuali jogos praktika grupėje. Pageidautina, kad ateinantys į šio tipo užsiėmimą būtų susipažinę su Aštanga Vinyasa jogos pirmąja seka ar jos dalimi. Užsiėmimo trukmė individuali.

Lengva jogos praktika. Pradedame „Saulės pasveikinimais“, kuriuos seka stovimų asanų ir sėdimų asanų seka bei keletas baigiamųjų asanų. Užsiėmimas tinka ir pradedantiesiems. Užsiėmimo trukmė 60 min.

Intensyviau nei Vinyasa joga – 1. Šis užsiėmimas skirtas klubų atvėrimui, jėgos ir ištvermės didinimui, įvairiems tempimams. Užsiėmimo trukmė 60 min.

Tai „joginis miegas“, sukuriantis visiško atsipalaidavimo ir gilios meditacijos būseną. Tai vidinė kelionė, atkurianti ramybę, harmoniją, aiškumą. Joga Nidra yra galinga, atstatanti ir gilų poilsį teikianti praktika. Tai fizinė, protinė ir emocinė relaksacija, leidžianti atskleisti kūrybinius klodus, pagerinti intuiciją ir geriau suprasti save. Jokia ankstesnė jogos patirtis nebūtina. Joga Nidra vyksta tik tada, kai paskelbiama (sekite Naujienas). Būtina registracija: info@surya.lt.